Jiří Sýkora

O mně

Narodil jsem se v Třebíči, první roky života jsem strávil ve Vladislavi a nyní bydlím v Ptáčově. K atletice jsem se dostal přes ZŠ Benešova, Třebíč, kde mě objevil můj trenér Pavel Svoboda na Vánoční laťce pořádané školou. Atletice se intezivně věnuji od svých 14ti let. Trénuji v Třebíči na dráze nebo v tělocvičně ZŠ Benešova. V zimních měsících jezdím do Prahy na tréninky tyče k Tomáši Purmanovi a na překážky se zaměřuji u Ing. Ludvíka Svobody, nynějšího trenéra Petra Svobody. 

Soustředění mám již několik, nejčastěji jezdím v létě i zimě do Nymburka, jednom z nejlepších sportovních areálů v ČR pro atlety. V létě jezdím tradičně do zahraničí, za teplem na 12 dní, kde můžu trénovat techniku dříve než v Česku. Pak také  do Pacova, na prázdninové soustředění. V zimě krom Nymburka jezdím do Jablonce, kde je nejdelší atletická hala v ČR.

Studuji na Hotelové škole v Třebíči, obor cestovní ruch. Škola mi vyhovuje ve složitých situacích a uvolňuje mě na tréninky, soustředění a závody. Mám sjednaný individuální plán, čili občas vytvářím takové samostudium.

Mezi mé koníčky patří basketball, který hrajeme každý trénink v zimě asi 30 minut na rozehřátí. Hudbu musím slyšet denně. Velmi jsem si oblíbil boty a to jakékoli. Sleduji trh a vyhledávám pro mě nejlepší obuv za tu nejlepší cenu. Tu mi poskytují moji sponzoři nebo obchodní partneři.

Náhodná fotka

Plánované závody

Poslední závody

TOPlist

© Jiří Sýkora, 2011 - 2020
web & design František Daňhel